Program

máj,
2022
máj 2022
pon uto str štv pia sob ned
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 May 2022
2 Monday, 2 May 2022 3 Tuesday, 3 May 2022 4 Wednesday, 4 May 2022 5 Thursday, 5 May 2022 6 Friday, 6 May 2022 7 Saturday, 7 May 2022 8 Sunday, 8 May 2022
9 Monday, 9 May 2022 10 Tuesday, 10 May 2022 11 Wednesday, 11 May 2022 12 Thursday, 12 May 2022 13 Friday, 13 May 2022 14 Saturday, 14 May 2022 15 Sunday, 15 May 2022
16 Monday, 16 May 2022 17 Tuesday, 17 May 2022 18 Wednesday, 18 May 2022 19 Thursday, 19 May 2022 20 Friday, 20 May 2022 21 Saturday, 21 May 2022 22 Sunday, 22 May 2022
23 Monday, 23 May 2022 24 Tuesday, 24 May 2022 25 Wednesday, 25 May 2022 26 Thursday, 26 May 2022 27 Friday, 27 May 2022 28 Saturday, 28 May 2022 29 Sunday, 29 May 2022
30 Monday, 30 May 2022 31 Tuesday, 31 May 2022 1 2 3 4 5
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

Žiadne udalosti

Najbližšie udalosti MsKS

628df48b1903b3.71230840

Kreatívne leto

7.7.2022 -
vstup zdarma

Viac info...
62bad6c1c1a8f6.82714145

DRUGETH VS. RÁKOCZI

9.7.2022 -
Poďte s nami na HUBKOVÚ A ZABAVTE SA ...


PROGRAM:

- rekonštrukcia historickej udalosti v podaní skupiny historického šermu VIKOMT

- výstavka historických zbraní a zbroje

- streľba z luku

- hod kopijou

- šerm plastovými kordami detí, ale aj rodičov

- sladká odmena

***

vstupné: DETI ZDARMA
DOSPELÍ - 3 €
DETI LEN V SPRIEVODE DOSPELEJ OSOBY.
KAPACITA OBMEDZENÁ.
VSTUP S VOZIDLOM NA MIESTO KONANIA JE ZAKÁZANÝ.
REŠPEKTUJTE PROSÍM ZNAČKU ZÁKAZ VJAZDU.
NA MIESTO AKCIE JE POTREBNÉ PRÍSŤ PEŠO.
REŠPEKTUJTE PROSÍM POKYNY USPORIADATEĽOV.





Viac info...
6285e97dc2e504.45256640

Kultúrne leto

10.7.2022 -
vstup zdarma

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Na našej stránke využívame cookies. Ich použitie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača.