Program

marec,
2023
27. marec 2023
pon uto str štv pia sob ned
27 28 1 Wednesday, 1 March 2023 2 Thursday, 2 March 2023 3 Friday, 3 March 2023 4 Saturday, 4 March 2023 5 Sunday, 5 March 2023
6 Monday, 6 March 2023 7 Tuesday, 7 March 2023 8 Wednesday, 8 March 2023 9 Thursday, 9 March 2023 10 Friday, 10 March 2023 11 Saturday, 11 March 2023 12 Sunday, 12 March 2023
13 Monday, 13 March 2023 14 Tuesday, 14 March 2023 15 Wednesday, 15 March 2023 16 Thursday, 16 March 2023 17 Friday, 17 March 2023 18 Saturday, 18 March 2023 19 Sunday, 19 March 2023
20 Monday, 20 March 2023 21 Tuesday, 21 March 2023 22 Wednesday, 22 March 2023 23 Thursday, 23 March 2023 24 Friday, 24 March 2023 25 Saturday, 25 March 2023 26 Sunday, 26 March 2023
27 Monday, 27 March 2023 28 Tuesday, 28 March 2023 29 Wednesday, 29 March 2023 30 Thursday, 30 March 2023 31 Friday, 31 March 2023 1 2
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2023 Dungeons Dragons Es Zlodejov

Dungeons&Dragons: Česť zlodejov

30.3.2023 -
Žáner: Akcia, Dobrodružný, Komédia
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2023
Trvanie: 134min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...
2022 Pamf R

Pamfír

30.3.2023 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: Francúzsko, Poľsko, Ukrajina
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 100min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
2023 Bastardi Repar T

Bastardi: Reparát

31.3.2023 -
Žáner: Dráma, Komédia
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2023
Trvanie: 86min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Česká verzia 2D

Viac info...
2023 Dungeons Dragons Es Zlodejov

Dungeons&Dragons: Česť zlodejov

31.3.2023 -
Žáner: Akcia, Dobrodružný, Komédia
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2023
Trvanie: 134min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

64182a7c9538a9.01041267

DVANÁSŤ KOMNÁT MESTA HUMENNÉ 2023

1.4.2023 -
Dvanásť komnát mesta Humenné zahŕňa podujatia ako tematické a poznávacie výlety, koncerty klasickej hudby, workshopy či zábavné programy pre rodiny s deťmi.


Je potrebné zúčastniť sa na aktivitách zahrnutých do programu
a zbierať nálepky.

Potrebných je aspoň 8 nálepiek, aby bol súťažiaci zaradený do žrebovania o ceny (v novembri 2023).

1 osoba = 1 neprenosný formulár = 1 žreb.

Viac info...
Rozpr Vkov Hrniec

Rozprávkový hrniec

2.4.2023 -
Žáner: Detské predstavenie
Krajina pôvodu: Slovensko
Trvanie: 45min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenská verzia

Viac info...
63f5cb0854bb82.29304021

SMEJKO A TANCULIENKA - POĎ VON !

15.4.2023 -
A je to tu! Úplne nové predstavenie s Huncúlikom, Smejkom a Tanculienkou s pesničkami s ich posledného filmu Poď von! Huncúlik doma sedí, nič nerobí a len vylihuje, pretože vonku prší a hrmia blesky. Prekvapia ho zamočení Smejko a Tanculienka a snažia sa ho zabaviť pesničkou Keď si šťastný. Zahrajú sa aj hru Dvaja remeselníci. Zaspievajú si aj Žltú raketu. Rozdelia si spoločne Čokoládu. Nič však nepomáha. Našťastie ale vyjde slniečko a všetci môžu ísť von. Prídu do čarovného parku, kde stretnú vlka na kolobežke, ktorý im zaspieva svoj smutný príbeh v pesničke Vlk a semafor. Objavia Túlavé topánky a vydajú sa s nimi do sveta. Dobrodružstvo s lupičmi zažijú aj Na divokom západe. Zaspievajú si Poď von! Ale hlavne sú radi, že sú spolu a aj keby sa znovu rozpršalo, povedia si: Nič nás nezlomí. A možno zaspievajú aj nejaké staršie hity. Nechajte sa prekvapiť a príďte na jedinečné pesničkové predstavenie Poď von! s Huncúlikom a Smejkom a Tanculienkou!

Chrobáčikovia, tešíme sa na vás na koncertoch! Vaši Smejko a Tanculienka

Predstavenie trvá približne 60 minút a je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.
Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov.

Ako bonus ku každým 4 lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete vybrať darček:
1. DVD
alebo
2. Mesačný prístup ku všetkým našim filmom a rozprávkam na www.kukino.tv
Darček získate pred vstupom do sály.

Dieťa s platným ZŤP preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou nárok na vrátenie 50 % zo vstupného.

Zľavy a vstupenky pre deti: Bez zľavy - každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek. Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých.

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Uložiť
Nastavenia cookies
Cookies nám pomáhajú pripraviť pre vás čo najlepšiu webstránku. Vopred vám ďakujeme za dôveru!
Súhlasím
Nesúhlasím
Chcem vedieť viac
Essential
Tieto cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie stránky
mskshe.sk
Súhlasím
Analytické
Analytické nástroje používame na sledovanie dát o návštevnosti, meranie rýchlosti a odovzvy webstránky.
Google Analytics
Súhlasím
Nesúhlasím