Program

október,
2022
07. október 2022
pon uto str štv pia sob ned
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 October 2022 2 Sunday, 2 October 2022
3 Monday, 3 October 2022 4 Tuesday, 4 October 2022 5 Wednesday, 5 October 2022 6 Thursday, 6 October 2022 7 Friday, 7 October 2022 8 Saturday, 8 October 2022 9 Sunday, 9 October 2022
10 Monday, 10 October 2022 11 Tuesday, 11 October 2022 12 Wednesday, 12 October 2022 13 Thursday, 13 October 2022 14 Friday, 14 October 2022 15 Saturday, 15 October 2022 16 Sunday, 16 October 2022
17 Monday, 17 October 2022 18 Tuesday, 18 October 2022 19 Wednesday, 19 October 2022 20 Thursday, 20 October 2022 21 Friday, 21 October 2022 22 Saturday, 22 October 2022 23 Sunday, 23 October 2022
24 Monday, 24 October 2022 25 Tuesday, 25 October 2022 26 Wednesday, 26 October 2022 27 Thursday, 27 October 2022 28 Friday, 28 October 2022 29 Saturday, 29 October 2022 30 Sunday, 30 October 2022
31 Monday, 31 October 2022 1 2 3 4 5 6
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2022 Banger

Banger

7.10.2022 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 105min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2021 Dobr F

Dobrý šéf

7.10.2022 -
Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Španielsko
Rok produkcie: 2021
Trvanie: 119min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
2022 Je Ko Sonic 2

Ježko Sonic 2

8.10.2022 -
Žáner: Animovaný
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 120min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...
2022 Vstupenka Do Raja

Vstupenka do raja

8.10.2022 -
Žáner: Komédia, Romantický
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 104min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

6332f70b8a51d4.37388361

50. JESENNÝ KONCERTNÝ CYKLUS - PIESNE SRDCA

7.10.2022 -
Vstupné na všetky koncerty: 5/4* € (*deti, mládež, dôchodcovia). Predaj vstupeniek na koncert v kaštieli v deň konania, na koncerty v divadelnej sále online na www.mskshe.sk, v Turistickom informačnom centre alebo v deň koncertu.
Zmena programu vyhradená!

Viac info...
2022 Ale Ale Pani Plukovn Kov Alebo Popol A P Lenka

ALE, ALE, PANI PLUKOVNÍKOVÁ alebo Popol a pálenka

18.10.2022 -
Žáner: Divadlo, Komédia
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 120min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenská verzia premiera

Viac info...
2022 50 Jesenn Koncertn Cyklus Humensk Zboryssimo

50. JESENNÝ KONCERTNÝ CYKLUS - HUMENSKÉ ZBORYSSIMO

19.10.2022 -
Žáner: Inštrumentálna hudba, Klasická hudba, Klavírna hudba, Komorná hudba
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 60min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Originálna verzia live

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Uložiť
Nastavenia cookies
Cookies nám pomáhajú pripraviť pre vás čo najlepšiu webstránku. Vopred vám ďakujeme za dôveru!
Súhlasím
Nesúhlasím
Chcem vedieť viac
Essential
Tieto cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie stránky
mskshe.sk
Súhlasím
Analytické
Analytické nástroje používame na sledovanie dát o návštevnosti, meranie rýchlosti a odovzvy webstránky.
Google Analytics
Súhlasím
Nesúhlasím