Program

máj,
2022
máj 2022
pon uto str štv pia sob ned
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 May 2022
2 Monday, 2 May 2022 3 Tuesday, 3 May 2022 4 Wednesday, 4 May 2022 5 Thursday, 5 May 2022 6 Friday, 6 May 2022 7 Saturday, 7 May 2022 8 Sunday, 8 May 2022
9 Monday, 9 May 2022 10 Tuesday, 10 May 2022 11 Wednesday, 11 May 2022 12 Thursday, 12 May 2022 13 Friday, 13 May 2022 14 Saturday, 14 May 2022 15 Sunday, 15 May 2022
16 Monday, 16 May 2022 17 Tuesday, 17 May 2022 18 Wednesday, 18 May 2022 19 Thursday, 19 May 2022 20 Friday, 20 May 2022 21 Saturday, 21 May 2022 22 Sunday, 22 May 2022
23 Monday, 23 May 2022 24 Tuesday, 24 May 2022 25 Wednesday, 25 May 2022 26 Thursday, 26 May 2022 27 Friday, 27 May 2022 28 Saturday, 28 May 2022 29 Sunday, 29 May 2022
30 Monday, 30 May 2022 31 Tuesday, 31 May 2022 1 2 3 4 5
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2022 Vitaj Doma Brate

Vitaj doma, brate!

18.8.2022 -
Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Česká republika, Slovensko,
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 104min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2020 Top Gun Maverick

Top Gun: Maverick

19.8.2022 -
Žáner: Akcia, Dráma
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 131min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2022 Nie Nie

Nie, nie

19.8.2022 -
Žáner: Horor, Sci-fi
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 130min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2019 Letn Kino Last Christmas

LETNÉ KINO - Last Christmas

19.8.2022 -
Žáner: Komédia, Romantický
Krajina pôvodu: USA, Veľká Británia
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 103min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Český dabing 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Uložiť
Nastavenia cookies
Cookies nám pomáhajú pripraviť pre vás čo najlepšiu webstránku. Vopred vám ďakujeme za dôveru!
Súhlasím
Nesúhlasím
Chcem vedieť viac
Essential
Tieto cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie stránky
mskshe.sk
Súhlasím
Analytické
Analytické nástroje používame na sledovanie dát o návštevnosti, meranie rýchlosti a odovzvy webstránky.
Google Analytics
Súhlasím
Nesúhlasím