Kino FAJN

apríl,
2022
apríl 2022
pon uto str štv pia sob ned
28 29 30 31 1 Friday, 1 April 2022 2 Saturday, 2 April 2022 3 Sunday, 3 April 2022
4 Monday, 4 April 2022 5 Tuesday, 5 April 2022 6 Wednesday, 6 April 2022 7 Thursday, 7 April 2022 8 Friday, 8 April 2022 9 Saturday, 9 April 2022 10 Sunday, 10 April 2022
11 Monday, 11 April 2022 12 Tuesday, 12 April 2022 13 Wednesday, 13 April 2022 14 Thursday, 14 April 2022 15 Friday, 15 April 2022 16 Saturday, 16 April 2022 17 Sunday, 17 April 2022
18 Monday, 18 April 2022 19 Tuesday, 19 April 2022 20 Wednesday, 20 April 2022 21 Thursday, 21 April 2022 22 Friday, 22 April 2022 23 Saturday, 23 April 2022 24 Sunday, 24 April 2022
25 Monday, 25 April 2022 26 Tuesday, 26 April 2022 27 Wednesday, 27 April 2022 28 Thursday, 28 April 2022 29 Friday, 29 April 2022 30 Saturday, 30 April 2022 1
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2022 Plastic Symphony

Plastic Symphony

1.12.2022 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: Česká republika, Slovensko, Poľsko
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 87min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2022 Super Ena

SUPERŽENA

1.12.2022 -
Žáner: Komédia, Poviedkový
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 108min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenská verzia 2D

Viac info...
2022 Ke Prehovorila

Keď prehovorila

2.12.2022 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 129min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2022  Ierny Panter Nav Dy Wakanda

ČIERNY PANTER: NAVŽDY WAKANDA

2.12.2022 -
Žáner: Akcia, Sci-fi
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 161min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

2022 Lacik M Nedr Di

Lacikám nedráždi

28.11.2022 -
Žáner: Iné
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 80min.
Iné:

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Uložiť
Nastavenia cookies
Cookies nám pomáhajú pripraviť pre vás čo najlepšiu webstránku. Vopred vám ďakujeme za dôveru!
Súhlasím
Nesúhlasím
Chcem vedieť viac
Essential
Tieto cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie stránky
mskshe.sk
Súhlasím
Analytické
Analytické nástroje používame na sledovanie dát o návštevnosti, meranie rýchlosti a odovzvy webstránky.
Google Analytics
Súhlasím
Nesúhlasím