Kino FAJN

september,
2021
september 2021
pon uto str štv pia sob ned
30 31 1 Wednesday, 1 September 2021 2 Thursday, 2 September 2021 3 Friday, 3 September 2021 4 Saturday, 4 September 2021 5 Sunday, 5 September 2021
6 Monday, 6 September 2021 7 Tuesday, 7 September 2021 8 Wednesday, 8 September 2021 9 Thursday, 9 September 2021 10 Friday, 10 September 2021 11 Saturday, 11 September 2021 12 Sunday, 12 September 2021
13 Monday, 13 September 2021 14 Tuesday, 14 September 2021 15 Wednesday, 15 September 2021 16 Thursday, 16 September 2021 17 Friday, 17 September 2021 18 Saturday, 18 September 2021 19 Sunday, 19 September 2021
20 Monday, 20 September 2021 21 Tuesday, 21 September 2021 22 Wednesday, 22 September 2021 23 Thursday, 23 September 2021 24 Friday, 24 September 2021 25 Saturday, 25 September 2021 26 Sunday, 26 September 2021
27 Monday, 27 September 2021 28 Tuesday, 28 September 2021 29 Wednesday, 29 September 2021 30 Thursday, 30 September 2021 1 2 3
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2021 Rodina Adamsovcov 2

Rodina Adamsovcov 2

28.10.2021 -
Žáner: Animovaný
Krajina pôvodu: USA, Kanada
Rok produkcie: 2021
Trvanie: 100min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...
2020 Duna

Duna

28.10.2021 -
Žáner: Sci-fi
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 155min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2021 Venom 2 Carnage Prich Dza

Venom 2: Carnage prichádza

28.10.2021 -
Žáner: Akcia, Sci-fi, Triler
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2021
Trvanie: 98min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2021 Rodina Adamsovcov 2

Rodina Adamsovcov 2

29.10.2021 -
Žáner: Animovaný
Krajina pôvodu: USA, Kanada
Rok produkcie: 2021
Trvanie: 100min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

Žiadne udalosti

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Na našej stránke využívame cookies. Ich použitie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača.