Kino FAJN

júl,
2020
júl 2020
pon uto str štv pia sob ned
29 30 1 Wednesday, 1 July 2020 2 Thursday, 2 July 2020 3 Friday, 3 July 2020 4 Saturday, 4 July 2020 5 Sunday, 5 July 2020
6 Monday, 6 July 2020 7 Tuesday, 7 July 2020 8 Wednesday, 8 July 2020 9 Thursday, 9 July 2020 10 Friday, 10 July 2020 11 Saturday, 11 July 2020 12 Sunday, 12 July 2020
13 Monday, 13 July 2020 14 Tuesday, 14 July 2020 15 Wednesday, 15 July 2020 16 Thursday, 16 July 2020 17 Friday, 17 July 2020 18 Saturday, 18 July 2020 19 Sunday, 19 July 2020
20 Monday, 20 July 2020 21 Tuesday, 21 July 2020 22 Wednesday, 22 July 2020 23 Thursday, 23 July 2020 24 Friday, 24 July 2020 25 Saturday, 25 July 2020 26 Sunday, 26 July 2020
27 Monday, 27 July 2020 28 Tuesday, 28 July 2020 29 Wednesday, 29 July 2020 30 Thursday, 30 July 2020 31 Friday, 31 July 2020 1 2
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2020 Takmer Dokonal Tajomstv

Takmer dokonalé tajomstvá

7.8.2020 -
Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Nemecko
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 111min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Český dabing 2D

Viac info...
2019 Cez Prsty

Cez prsty

7.8.2020 -
Žáner: Komédia, Športový
Krajina pôvodu: Česká republika, Slovensko
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 101min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2020 Trollovia Svetov Turn

Trollovia: Svetové turné

8.8.2020 -
Žáner: Animovaný, Komédia
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 91min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...
2020 Ava Bez S Citu

AVA: Bez súcitu

8.8.2020 -
Žáner: Akcia, Triler
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 96min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: České titulky 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

Žiadne udalosti

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Na našej stránke využívame cookies. Ich použitie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača.