Kino FAJN

december,
2018
december 2018
pon uto str štv pia sob ned
26 27 28 29 30 1 Saturday, 1 December 2018 2 Sunday, 2 December 2018
3 Monday, 3 December 2018 4 Tuesday, 4 December 2018 5 Wednesday, 5 December 2018 6 Thursday, 6 December 2018 7 Friday, 7 December 2018 8 Saturday, 8 December 2018 9 Sunday, 9 December 2018
10 Monday, 10 December 2018 11 Tuesday, 11 December 2018 12 Wednesday, 12 December 2018 13 Thursday, 13 December 2018 14 Friday, 14 December 2018 15 Saturday, 15 December 2018 16 Sunday, 16 December 2018
17 Monday, 17 December 2018 18 Tuesday, 18 December 2018 19 Wednesday, 19 December 2018 20 Thursday, 20 December 2018 21 Friday, 21 December 2018 22 Saturday, 22 December 2018 23 Sunday, 23 December 2018
24 Monday, 24 December 2018 25 Tuesday, 25 December 2018 26 Wednesday, 26 December 2018 27 Thursday, 27 December 2018 28 Friday, 28 December 2018 29 Saturday, 29 December 2018 30 Sunday, 30 December 2018
31 Monday, 31 December 2018 1 2 3 4 5 6
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2020 B Bovky

Bábovky

30.9.2020 -
Žáner: Komédia, Romantický
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 97min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
Na Kr Snom Modrom Dunaji

NA KRÁSNOM MODROM DUNAJI

30.9.2020 -
Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Slovensko
Trvanie: 126min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2020 N Dej

Nádej

1.10.2020 -
Žáner: Dráma, Romantický
Krajina pôvodu: Nórsko, Švédsko
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 126min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
M A A Medve M Ine Pesni Ky

MÁŠA A MEDVEĎ: MÁŠINE PESNIČKY

2.10.2020 -
Žáner: Animovaný
Krajina pôvodu: Ruská Federácia
Trvanie: 90min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

Žiadne udalosti

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Na našej stránke využívame cookies. Ich použitie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača.