Hosťujúce

apríl 2024
  • MÁŠA A MEDVEĎ :: Hosťujúce podujatia

MÁŠA A MEDVEĎ prichádzajú na Slovensko s úplne novou muzikálovou show!
    Nerozlučná dvojica má pre vás pripravené nové šibalstvá, nové pesničky a hlavne veľa zábavy a smiechu!
    Po predstavení sa majú možnosť deti stretnúť a vyfotiť so svojimi obľúbenými postavičkami.

Dĺžka: 60min

USPORIADATEĽ:
    tvojaSHOW agency s.r.o., IČO: 47 451 327

MsKS Humenné na toto podujatie lístky nepredáva.
    Predaj _ ONLINE _ SUPERTICKET.SK

máj 2024
  • Organizátor: Základná umelecká škola Petra Breinera
    www.zushumenne.sk

• Organizované podujatie (účasť na pozvanie od organizátorov podujatia).
    I. od 9.00 h.
    II. od 11.00 h.

• organizátor: DEMON PROXIMUM 665, občianske združenie

• Thumb 662796156a0da6.75412638

Neuveríte, chrobáčikovia!

Smejko, Tanculienka aj Huncúlik sa v novom predstavení Zaber a makaj! rozhodnú urobiť niečo pre svoje zdravie. A tak sa všetci traja dohodnú, že začnú poctivo cvičiť. Všetci traja...teda okrem Smejka. Tanculienka aj Huncúlik budia spachtoša Smejka budíčkovou pesničkou Dobré ráno aj známou Hej rup, do toho! Vzápätí, ale zistia, že sa im Smejko riadne vykŕmil. Chcel by len jesť a jesť, napríklad aj s pesničkou Mňamiky mňam. Ani za svet sa mu nechce cvičiť, lebo ho priľahla Lemra lenivá. Najradšej by spal na peci ako Pecivál. Ale čo z toho, keď Smejka ešte zabáva aj Mobil a večne doň, namiesto cvičenia, hľadí. Tanculienka s Huncúlikom s ním už nemajú trpezlivosť a mobil mu vezmú. To sa už unavenému Smejkovi sníva sen o Vlkovi a mackovi, ktorí pretekajú v lesnom behu. Po prebudení sa Smejko konečne spamätá. Prizná, že už nie je malý Drobec a začne poriadne cvičiť na hit macka Duška: Vydržíš viac. Všetci sú radi, že Smejka konečne presvedčili a zatancujú si spolu Šeja hoja. Ku športovaniu ale netreba vždy posilňovňu. Niekedy stačí aj obyčajný Bicykel, alebo tancovanie z radosti na pieseň Tancuj tancuj. Dôležité je vydržať aspoň rok, ako nám pripomenie pieseň Zaber a makaj. Smejko a Tanculienka veria, že chrobáčikovia sa tiež pridajú k cvičeniu, pretože určite nie sú nejaké lemry. Chrobáčikovia sú predsa Výnimoční. Tak pridajte sa aj vy k fanúšikom športu a cvičenia! Najlepšie so Smejkom a Tanculienkou v pesničkovom predstavení Zaber a makaj!

Tešíme sa na vás!

Vaši Smejko a Tanculienka

Predstavenie trvá približne 60 minút a je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku.
    Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov.

Ako bonus ku každým 4 lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete vybrať darček:

1. Mesačný prístup ku všetkým našim filmom a rozprávkam na www.kukino.tv
    Darček získate pred vstupom do sály.

Pre získanie darčeka je potrebné vložiť do košíka presne 4 vstupenky.

Dieťa s platným ZŤP preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou nárok na vrátenie 50 % zo vstupného.

Zľavy a vstupenky pre deti: Bez zľavy - každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek. Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých.

PREDAJ VSTUPENIEK ONLINE:

ORGANIZÁTOR:
    Divadlo Maska /IČO: 37888773/
    MsKS Humenné vstupenky na predmetné predstavenie nepredáva.

• Dick Whittington and His Cat :: Hosťujúce podujatia
    Organizátor: Divadelné centrum, o.z. Martin /IČO: 42387442/

Organizované podujatie pre školy.

• ORBIS PICTURES :: Hosťujúce podujatia
    Organizátor: Emma production s.r.o., Praha /IČO: 28251075/

Organizované podujatie pre školy !

• Tanečný festival a tanečná súťaž o pohár primátora mesta.

ORGANIZOVANÉ PODUJATIE - UZAVRETÁ ÚČASŤ - LEN NA ZÁKLADE PRIHLÁŠKY ! organizátor: SZUŠ Múza

• Thumb 6645ca97a64364.61169273

Hudobno-obrazové pásmo Lucie Nimcovej, Davida Petráša a ich priateľov

Hudba je verný priateľ a mocný liek na smútok.
    Príďte si s nami užiť hudobno-obrazové pásmo Lucie Nimcovej, Davida Petráša a ich priateľov, speváčok a hudobníkov z pohraničia Ukrajiny a Rumunska. V programe predstavia zozbierané piesne z dvoch hraničných brehov rieky Tisa. Na jednej strane repertoár nových i historických piesní, ktoré pomáhajú prežiť vojnu na Ukrajine, a na druhej svadobnú “vesiľnu” hudbu etnických Ukrajincov Rumunska.
    Podujatie je pre všetkých a bez vstupného. Potešíme sa, ak miesto neho prispejete vlastnými piesňami a tancami. Po predstavení nasleduje afterparty s rómskou kapelou Daniovci.
    Udalosť: https://www.facebook.com/events/1084240849317197
    Prosíme, registrujte sa na podujatie tu: https://www.nohami.com/veselka
    Podujatie je súčasťou projektu Mesta kultúry 2024, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
    Mesto Humenné - MsÚ
    Prešovský samosprávny kraj
    HumnoArt
    Lucia Nimcova
    David Petráš
    #humennejeumenie #mestokultury2024 #hudba #medziodborove #strastyveselka

Podpora udržateľnosti kultúry v meste Humenné

Informačný plagát projetku MsKS Humenné.jpg

Základné informácie o projekte - Podpora udržateľnosti kultúry v meste Humenné TU

PARTNERI

Mesto Humenné  hntv   logo tic.pngkino_fajn.png

Uložiť
Nesúhlasím
Chcem vedieť viac
Essential
Analytické
Analytické nástroje používame na sledovanie dát o návštevnosti, meranie rýchlosti a odovzvy webstránky.
Nesúhlasím