Program

Tele_7_10_2022_Piesne srdca.jpg

50. JESENNÝ KONCERTNÝ CYKLUS - PIESNE SRDCA

piatok, 7. október 2022, 18:30

Vstupné na všetky koncerty: 5/4* € (*deti, mládež, dôchodcovia). Predaj vstupeniek na koncert v kaštieli v deň konania, na koncerty v divadelnej sále online na www.mskshe.sk, v Turistickom informačnom centre alebo v deň koncertu.
Zmena programu vyhradená!
Miesto : Humenné - koncertná sieň kaštieľa

Karin Sarkisjan je rodáčka z arménskeho Jerevanu a predstavuje unikát na slovenskej hudobnej scéne svojou brilantnou kombináciou klavírnej hry a jedinečného vokálneho prejavu. Okrem toho sa Karine s obľubou venuje aranžovaniu ľudových piesní pre rôzne nástrojové obsadenia, ako aj zborových skladieb. Umelkyňa  je speváčkou s nádherným hlasom, plným sýtosti a výrazovej farebnosti. Okrem toho je tiež skladateľkou a klaviristkou. Pochádza z Arménska, od roku 1993 žije trvalo na Slovensku. Absolvovala Vysokú školu umeleckých diel v Jerevane, odbor kompozícia. Právom jej tak prináleží miesto medzi top interpretmi slovenskej world music.

Ľubo Šamo je multižánrovým huslistom, ktorého charakterizuje farebnosť založená na pestrej kombinácii zvukových efektov. Interpretuje a tvorí prevažne hudbu, ktorá vychádza z jazzových koreňov. Na jednom pódiu sa ocitol po boku Jozefa "Doda" Šošoku, Petra Lipu, AMC Tria, niekoľko rokov hral vo formácii Monty Waters & Ľubo Šamo Quintet. V súčasnosti sa realizuje aj vo vlastnej zostave Ľubo Šamo Project, ktorá sa predstavila na našich aj zahraničných jazzových festivaloch.

JKC_2022_Kontrola_2.jpg

Kúpiť vstupenku online!

Kino FAJN odporúča

2022 Princezn Zakliata V Ase 2

Princezná zakliata v čase 2

3.12.2022 -
Žáner: Fantasy
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 138min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2022 Za V Etk M H Adaj Enu

Za všetkým hľadaj ženu

3.12.2022 -
Žáner: Komédia, Romantický
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 105min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2022 Ke Prehovorila

Keď prehovorila

3.12.2022 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 129min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2022 Super Ena

SUPERŽENA

4.12.2022 -
Žáner: Komédia, Poviedkový
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 108min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenská verzia 2D

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Uložiť
Nastavenia cookies
Cookies nám pomáhajú pripraviť pre vás čo najlepšiu webstránku. Vopred vám ďakujeme za dôveru!
Súhlasím
Nesúhlasím
Chcem vedieť viac
Essential
Tieto cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie stránky
mskshe.sk
Súhlasím
Analytické
Analytické nástroje používame na sledovanie dát o návštevnosti, meranie rýchlosti a odovzvy webstránky.
Google Analytics
Súhlasím
Nesúhlasím