Program

august,
2020
august 2020
pon uto str štv pia sob ned
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 August 2020 2 Sunday, 2 August 2020
3 Monday, 3 August 2020 4 Tuesday, 4 August 2020 5 Wednesday, 5 August 2020 6 Thursday, 6 August 2020 7 Friday, 7 August 2020 8 Saturday, 8 August 2020 9 Sunday, 9 August 2020
10 Monday, 10 August 2020 11 Tuesday, 11 August 2020 12 Wednesday, 12 August 2020 13 Thursday, 13 August 2020 14 Friday, 14 August 2020 15 Saturday, 15 August 2020 16 Sunday, 16 August 2020
17 Monday, 17 August 2020 18 Tuesday, 18 August 2020 19 Wednesday, 19 August 2020 20 Thursday, 20 August 2020 21 Friday, 21 August 2020 22 Saturday, 22 August 2020 23 Sunday, 23 August 2020
24 Monday, 24 August 2020 25 Tuesday, 25 August 2020 26 Wednesday, 26 August 2020 27 Thursday, 27 August 2020 28 Friday, 28 August 2020 29 Saturday, 29 August 2020 30 Sunday, 30 August 2020
31 Monday, 31 August 2020 1 2 3 4 5 6
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2020 Mimoni 2 Zloduch Prich Dza

Mimoni 2: Zloduch prichádza

6.7.2022 -
Žáner: Animovaný, Komédia
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 88min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...
2020 Mimoni 2 Zloduch Prich Dza

Mimoni 2: Zloduch prichádza

6.7.2022 -
Žáner: Animovaný, Komédia
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 88min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...
2021 Annette

Annette

6.7.2022 -
Žáner: Dráma, Muzikál
Krajina pôvodu: Francúzsko, Mexiko
Rok produkcie: 2021
Trvanie: 139min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
2022 Jursk Svet Nadvl Da

Jurský svet: Nadvláda

7.7.2022 -
Žáner: Akcia, Dobrodružný
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2022
Trvanie: 147min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

628df48b1903b3.71230840

Kreatívne leto

7.7.2022 -
vstup zdarma

Viac info...
62bad6c1c1a8f6.82714145

DRUGETH VS. RÁKOCZI

9.7.2022 -
Poďte s nami na HUBKOVÚ A ZABAVTE SA ...


PROGRAM:

- rekonštrukcia historickej udalosti v podaní skupiny historického šermu VIKOMT

- výstavka historických zbraní a zbroje

- streľba z luku

- hod kopijou

- šerm plastovými kordami detí, ale aj rodičov

- sladká odmena

***

vstupné: DETI ZDARMA
DOSPELÍ - 3 €
DETI LEN V SPRIEVODE DOSPELEJ OSOBY.
KAPACITA OBMEDZENÁ.
VSTUP S VOZIDLOM NA MIESTO KONANIA JE ZAKÁZANÝ.
REŠPEKTUJTE PROSÍM ZNAČKU ZÁKAZ VJAZDU.
NA MIESTO AKCIE JE POTREBNÉ PRÍSŤ PEŠO.
REŠPEKTUJTE PROSÍM POKYNY USPORIADATEĽOV.





Viac info...
6285e97dc2e504.45256640

Kultúrne leto

10.7.2022 -
vstup zdarma

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Na našej stránke využívame cookies. Ich použitie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača.