Program

december,
2019
december 2019
pon uto str štv pia sob ned
25 26 27 28 29 30 1 Sunday, 1 December 2019
2 Monday, 2 December 2019 3 Tuesday, 3 December 2019 4 Wednesday, 4 December 2019 5 Thursday, 5 December 2019 6 Friday, 6 December 2019 7 Saturday, 7 December 2019 8 Sunday, 8 December 2019
9 Monday, 9 December 2019 10 Tuesday, 10 December 2019 11 Wednesday, 11 December 2019 12 Thursday, 12 December 2019 13 Friday, 13 December 2019 14 Saturday, 14 December 2019 15 Sunday, 15 December 2019
16 Monday, 16 December 2019 17 Tuesday, 17 December 2019 18 Wednesday, 18 December 2019 19 Thursday, 19 December 2019 20 Friday, 20 December 2019 21 Saturday, 21 December 2019 22 Sunday, 22 December 2019
23 Monday, 23 December 2019 24 Tuesday, 24 December 2019 25 Wednesday, 25 December 2019 26 Thursday, 26 December 2019 27 Friday, 27 December 2019 28 Saturday, 28 December 2019 29 Sunday, 29 December 2019
30 Monday, 30 December 2019 31 Tuesday, 31 December 2019 1 2 3 4 5
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2020 B Bovky

Bábovky

30.9.2020 -
Žáner: Komédia, Romantický
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 97min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
Na Kr Snom Modrom Dunaji

NA KRÁSNOM MODROM DUNAJI

30.9.2020 -
Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Slovensko
Trvanie: 126min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2020 N Dej

Nádej

1.10.2020 -
Žáner: Dráma, Romantický
Krajina pôvodu: Nórsko, Švédsko
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 126min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
M A A Medve M Ine Pesni Ky

MÁŠA A MEDVEĎ: MÁŠINE PESNIČKY

2.10.2020 -
Žáner: Animovaný
Krajina pôvodu: Ruská Federácia
Trvanie: 90min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

2020 Koll Rovci

Kollárovci

4.10.2020 -
Žáner: Ľudová hudba
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 85min.
Vekové obmedzenie: 7+
Iné: Originálna verzia live

Viac info...
5f62fb5e36e2f4.65248705

Jesenný koncertný cyklus 49. ročník

13.10.2020 -
Vstupné: dospelí: 4 €
mládež, dôchodcovia: 3 €

Viac info...
2020 Ander Z Ko C

Ander z Košíc

25.10.2020 -
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 90min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia

Viac info...
2020 Detektor L I

Detektor lži

10.11.2020 -
Žáner: Divadlo
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 60min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Rusínska verzia premiera

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Na našej stránke využívame cookies. Ich použitie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača.