Program

jún,
2019
jún 2019
pon uto str štv pia sob ned
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 June 2019 2 Sunday, 2 June 2019
3 Monday, 3 June 2019 4 Tuesday, 4 June 2019 5 Wednesday, 5 June 2019 6 Thursday, 6 June 2019 7 Friday, 7 June 2019 8 Saturday, 8 June 2019 9 Sunday, 9 June 2019
10 Monday, 10 June 2019 11 Tuesday, 11 June 2019 12 Wednesday, 12 June 2019 13 Thursday, 13 June 2019 14 Friday, 14 June 2019 15 Saturday, 15 June 2019 16 Sunday, 16 June 2019
17 Monday, 17 June 2019 18 Tuesday, 18 June 2019 19 Wednesday, 19 June 2019 20 Thursday, 20 June 2019 21 Friday, 21 June 2019 22 Saturday, 22 June 2019 23 Sunday, 23 June 2019
24 Monday, 24 June 2019 25 Tuesday, 25 June 2019 26 Wednesday, 26 June 2019 27 Thursday, 27 June 2019 28 Friday, 28 June 2019 29 Saturday, 29 June 2019 30 Sunday, 30 June 2019
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2019 Psia Du A 2 Letn Pr Zdninov Festival

Psia duša 2 - Letný prázdninový festival

20.8.2019 -
Žáner: Rodinný
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 108min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Český dabing 2D

Viac info...
5d26e50b28f0c6.13683108

LETNÝ PRÁZDNINOVÝ FESTIVAL 2019 - Psia duša 2

20.8.2019 -
rodinný, USA
MP, 108 min., český dabing
vstupné: 2,50 €

Viac info...
2019 Diego Maradona

Diego Maradona

20.8.2019 -
Žáner: Dokumentárny
Krajina pôvodu: Veľká Británia
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 130min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
2017 B Cassine

Bécassine!

21.8.2019 -
Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Francúzsko
Rok produkcie: 2017
Trvanie: 102min.
Iné: České titulky 2D

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.