Program

november,
2014
november 2014
pon uto str štv pia sob ned
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 November 2014 2 Sunday, 2 November 2014
3 Monday, 3 November 2014 4 Tuesday, 4 November 2014 5 Wednesday, 5 November 2014 6 Thursday, 6 November 2014 7 Friday, 7 November 2014 8 Saturday, 8 November 2014 9 Sunday, 9 November 2014
10 Monday, 10 November 2014 11 Tuesday, 11 November 2014 12 Wednesday, 12 November 2014 13 Thursday, 13 November 2014 14 Friday, 14 November 2014 15 Saturday, 15 November 2014 16 Sunday, 16 November 2014
17 Monday, 17 November 2014 18 Tuesday, 18 November 2014 19 Wednesday, 19 November 2014 20 Thursday, 20 November 2014 21 Friday, 21 November 2014 22 Saturday, 22 November 2014 23 Sunday, 23 November 2014
24 Monday, 24 November 2014 25 Tuesday, 25 November 2014 26 Wednesday, 26 November 2014 27 Thursday, 27 November 2014 28 Friday, 28 November 2014 29 Saturday, 29 November 2014 30 Sunday, 30 November 2014
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2019 Kto Je Al

Kto je ďalší?

23.8.2019 -
Žáner: Triler
Krajina pôvodu: Slovensko
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 90min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2019 Nevesta Na Zabitie

Nevesta na zabitie

23.8.2019 -
Žáner: Horor, Komédia
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 90min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
2018 Mamma Mia Here We Go Again Letn Kino

Mamma Mia! Here We Go Again - Letné kino

23.8.2019 -
Žáner: Muzikál
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2018
Trvanie: 114min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...
5d24760abea371.37281803

LETNÉ KINO - MAMMA MIA! HERE WE GO AGAIN

23.8.2019 -
muzikál, USA, MP, 114 min., slovenské titulky
vstupné: zdarma

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

5cf8ea252668a7.85362850

NABUCCO

3.9.2019 -
predpredaj vstupeniek v hodnote: 29,90 € (voľné sedenie)

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.