Kino FAJN

marec,
2016
marec 2016
pon uto str štv pia sob ned
29 1 Tuesday, 1 March 2016 2 Wednesday, 2 March 2016 3 Thursday, 3 March 2016 4 Friday, 4 March 2016 5 Saturday, 5 March 2016 6 Sunday, 6 March 2016
7 Monday, 7 March 2016 8 Tuesday, 8 March 2016 9 Wednesday, 9 March 2016 10 Thursday, 10 March 2016 11 Friday, 11 March 2016 12 Saturday, 12 March 2016 13 Sunday, 13 March 2016
14 Monday, 14 March 2016 15 Tuesday, 15 March 2016 16 Wednesday, 16 March 2016 17 Thursday, 17 March 2016 18 Friday, 18 March 2016 19 Saturday, 19 March 2016 20 Sunday, 20 March 2016
21 Monday, 21 March 2016 22 Tuesday, 22 March 2016 23 Wednesday, 23 March 2016 24 Thursday, 24 March 2016 25 Friday, 25 March 2016 26 Saturday, 26 March 2016 27 Sunday, 27 March 2016
28 Monday, 28 March 2016 29 Tuesday, 29 March 2016 30 Wednesday, 30 March 2016 31 Thursday, 31 March 2016 1 2 3
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2020 Karel

Karel

26.10.2020 -
Žáner: Dokumentárny
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 127min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2019 Corpus Christi

Corpus Christi

28.10.2020 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: Poľsko
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 116min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
2020 100 Vlk

100 % Vlk

29.10.2020 -
Žáner: Animovaný, Rodinný
Krajina pôvodu: Austrália
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 96min.
Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Viac info...
2020 Pre Bal K Prachov

Pre balík prachov

29.10.2020 -
Žáner: Akcia, Triler
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2020
Trvanie: 99min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: České titulky 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

Žiadne udalosti

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.

Na našej stránke využívame cookies. Ich použitie môžete odmietnuť nastavením vášho prehliadača.