Kino FAJN

jún,
2019
jún 2019
pon uto str štv pia sob ned
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 June 2019 2 Sunday, 2 June 2019
3 Monday, 3 June 2019 4 Tuesday, 4 June 2019 5 Wednesday, 5 June 2019 6 Thursday, 6 June 2019 7 Friday, 7 June 2019 8 Saturday, 8 June 2019 9 Sunday, 9 June 2019
10 Monday, 10 June 2019 11 Tuesday, 11 June 2019 12 Wednesday, 12 June 2019 13 Thursday, 13 June 2019 14 Friday, 14 June 2019 15 Saturday, 15 June 2019 16 Sunday, 16 June 2019
17 Monday, 17 June 2019 18 Tuesday, 18 June 2019 19 Wednesday, 19 June 2019 20 Thursday, 20 June 2019 21 Friday, 21 June 2019 22 Saturday, 22 June 2019 23 Sunday, 23 June 2019
24 Monday, 24 June 2019 25 Tuesday, 25 June 2019 26 Wednesday, 26 June 2019 27 Thursday, 27 June 2019 28 Friday, 28 June 2019 29 Saturday, 29 June 2019 30 Sunday, 30 June 2019
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

2019 Nech Je Svetlo

Nech je svetlo

21.10.2019 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: Česká republika, Slovensko
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 93min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: Slovenská verzia 2D+4D

Viac info...
2018 Chvenie

Chvenie

23.10.2019 -
Žáner: Dráma
Krajina pôvodu: Francúzsko, Guatemala, Luxembourg
Rok produkcie: 2018
Trvanie: 107min.
Vekové obmedzenie: 15+
Iné: České titulky 2D

Viac info...
2019 Posledn Aristokratka

Posledná aristokratka

24.10.2019 -
Žáner: Komédia
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 110min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Originálna verzia 2D

Viac info...
2019 Zombieland Rana Istoty

Zombieland: Rana istoty

25.10.2019 -
Žáner: Čierna komédia, Horor, Komédia
Krajina pôvodu: USA
Rok produkcie: 2019
Trvanie: 96min.
Vekové obmedzenie: 12+
Iné: Slovenské titulky 2D

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

5d0b2e054385b8.73827158

Neskoro večer

22.10.2019 -
Vstupné: 15€

Viac info...
Saxophone Syncopaters Jesenn Koncertn Cyklus 48 Ro N K

SAXOPHONE SYNCOPATERS - JESENNÝ KONCERTNÝ CYKLUS, 48. ročník

24.10.2019 -
Žáner: Klasická hudba
Krajina pôvodu: Slovensko
Trvanie: 60min.
Vekové obmedzenie: 7+
Iné: Originálna verzia live

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.