Kino FAJN

apríl,
2016
apríl 2016
pon uto str štv pia sob ned
28 29 30 31 1 Friday, 1 April 2016 2 Saturday, 2 April 2016 3 Sunday, 3 April 2016
4 Monday, 4 April 2016 5 Tuesday, 5 April 2016 6 Wednesday, 6 April 2016 7 Thursday, 7 April 2016 8 Friday, 8 April 2016 9 Saturday, 9 April 2016 10 Sunday, 10 April 2016
11 Monday, 11 April 2016 12 Tuesday, 12 April 2016 13 Wednesday, 13 April 2016 14 Thursday, 14 April 2016 15 Friday, 15 April 2016 16 Saturday, 16 April 2016 17 Sunday, 17 April 2016
18 Monday, 18 April 2016 19 Tuesday, 19 April 2016 20 Wednesday, 20 April 2016 21 Thursday, 21 April 2016 22 Friday, 22 April 2016 23 Saturday, 23 April 2016 24 Sunday, 24 April 2016
25 Monday, 25 April 2016 26 Tuesday, 26 April 2016 27 Wednesday, 27 April 2016 28 Thursday, 28 April 2016 29 Friday, 29 April 2016 30 Saturday, 30 April 2016 1
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

5ce64fe3a51511.12530710

ŠPRTKY TO CHCÚ TIEŽ

25.6.2019 -
komédia, USA
MN-15, 102 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
FORUM FILM

Viac info...
5ce65030888bc3.47296673

VEĽKÝ ZLÝ LIŠIAK A INÉ PRÍHODY

26.6.2019 -
animovaný
FRA/BEL
MP, 83 min.
slovenský dabing
vstupné: 5/3*,- €
ASFK

Viac info...
5ce650b4978990.31183184

AJ SLNKO JE HVIEZDA

27.6.2019 -
romantický, USA
MP-12, 93 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
FORUM FILM

Viac info...
5ce65133ba57b5.92004631

ANNABELLE 3: NÁVRAT

28.6.2019 -
horor, USA
MN-15, ??? min.
slovenské titulky
vstupné: 5/4,- €
CONTINENTAL FILM

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.