Kino FAJN

marec,
2015
marec 2015
pon uto str štv pia sob ned
23 24 25 26 27 28 1 Sunday, 1 March 2015
2 Monday, 2 March 2015 3 Tuesday, 3 March 2015 4 Wednesday, 4 March 2015 5 Thursday, 5 March 2015 6 Friday, 6 March 2015 7 Saturday, 7 March 2015 8 Sunday, 8 March 2015
9 Monday, 9 March 2015 10 Tuesday, 10 March 2015 11 Wednesday, 11 March 2015 12 Thursday, 12 March 2015 13 Friday, 13 March 2015 14 Saturday, 14 March 2015 15 Sunday, 15 March 2015
16 Monday, 16 March 2015 17 Tuesday, 17 March 2015 18 Wednesday, 18 March 2015 19 Thursday, 19 March 2015 20 Friday, 20 March 2015 21 Saturday, 21 March 2015 22 Sunday, 22 March 2015
23 Monday, 23 March 2015 24 Tuesday, 24 March 2015 25 Wednesday, 25 March 2015 26 Thursday, 26 March 2015 27 Friday, 27 March 2015 28 Saturday, 28 March 2015 29 Sunday, 29 March 2015
30 Monday, 30 March 2015 31 Tuesday, 31 March 2015 1 2 3 4 5
Ukázať udalosti zo všetkých kategórií


Kino FAJN odporúča

5c176f8c556c81.36602207

CENA ZA ŠŤASTIE

22.1.2019 -
dráma, komédia, ČR
MP-12, 95 min.
originálna verzia
vstupné: 5/4 €
BONTONFILM

Viac info...
5c17704758f937.85059192

JACK STAVIA DOM

23.1.2019 -
dráma, Dánsko
MN-18, 155 min.
české titulky
vstupné: 5/3*,- €
ASFK

Viac info...
5c1770903e25b0.44370731

FAVORITKA

24.1.2019 -
historická dráma
USA/Írsko/VB
MN-15, 119 min.
české titulky
vstupné: 5/4,- €
CINEMART

Viac info...
5c1770e0484e26.68340620

NÁVRAT DOMOV

25.1.2019 -
rodinný dobrodružný film, USA
MP-12, 92 min.
český dabing
vstupné: 5/4,- €
ITAFILM

Viac info...

Najbližšie udalosti MsKS

5c08e75a0fb168.49693511

NOVOROČNÝ KONCERT MIROSLAVA DVORSKÉHO

21.1.2019 -
Vstupné:
7 € (dospelí)
5 € (deti, mládež, dôchodcovia, držitelia Karty Humenčana a Senior karty)

Viac info...
5c064b0338a811.82510464

Ešte raz, ale lepšie

7.2.2019 -
vstupné: 14 €

Viac info...
5c373fe13251b0.03339251

Ako Tom pribral

17.2.2019 -
vstupné: 2,50 €

Viac info...

Partneri

Mesto Humenné ZSSK hntv ministerstvo-kultury Logo_Zapo.jpg 

Uvádzanie filmov v tomto kine podporuje Audiovizuálny fond
Audiovizuálny fond

DIGITALIZÁCIU KINA FAJN PODPORIL AUDIOVIZUÁLNY FOND.