Scoob!

Vekové obmedzenie: MP
Iné: Slovenský dabing 2D

Na záhady nebuď sám.

Film s jednoduchým názvom SCOOB! ukáže, ako sa nerozluční priatelia – pes Scooby-Doo a „jeho človek“ Shaggy prvýkrát stretli, ale aj ako sa pridali k skupine mladých detektívov, aby utvorili zoskupenie známe ako Záhady s.r.o. (Mystery Inc.) Spoločne s uhladeným Fredom, sympatickou Daphne a hĺbavou Velmou za roky svojho pôsobenia vyriešili stovky prípadov a zažili nemenej dobrodružstiev. Teraz však budú musieť čeliť najväčšej záhade, s akou sa stretli – ktosi sa pokúša vypustiť medzi ľudí démonického psa, strážiaceho podsvetie. Ak by sa mýtický Kerberos skutočne dostal na svet, „hafokalypse“ by nič nestálo v ceste. Ako sa však zdá, Scooby-Doo má možno predurčený osud významnejší, než si ktokoľvek dokáže predstaviť.