Vládkyňa zla 2

Žáner: Fantasy, Rodinný
Krajina pôvodu: USA
Iné: Slovenský dabing 2D

Disneyho pokračovanie rodinného fantasy príbehu, inšpirovaného klasickou rozprávkou...

Prešlo päť rokov. Kráľovná čiernej mágie žije spokojne a jej krstná dcéra Aurora pomaly dospieva. Nenávisť medzi ľuďmi a kúzelnými bytosťami sa úplne vytratila. Svadba medzi princom Filipom a Aurorou je dôvod k radosti a mnohí dúfajú v spojenectvo. Nečakaný zvrat udalostí a stretnutí s novými mocnými spojencami dostane Auroru a Zlorianu na opačné strany Veľkej vojny, ktorá preverí ich rodinné putá.
Vzťah kráľovnej čiernej mágie a Aurory roky prekvitá. Napriek tomu stále pretrváva nenávisť medzi ľuďmi a rozprávkovými bytosťami (vílami). Blížiaca sa svadba Aurory s princom Filipom má pomôcť zjednotiť oba svety. Nečakaný zvrat udalostí a stretnutí s novými spojencami i temnými silami však ťahá Zlorianu a Auroru opačnými smermi. Schyľuje sa k Veľkej vojne o bezpečie Vresovísk a čarovnej krajiny, ktorú obývajú.