hobbit.jpg

vstupné: 4/3,- €
BARRACUDA MOVIE
Miesto : Kino fajn

Láska v čase apokalypsy Film Mesto 44 hovorí príbehy mladých ľudí, ktorí žijú svoje životy, akoby každý deň mal byť ich posledný. Píše sa rok 1944 a ich príbehy sa odohrávajú vo Varšave, ktorá je okupovaná Nemeckom. Títo poľskí študenti vnímajú svoje zapojenie do podzemného hnutia nie len ako vlasteneckú povinnosť, ale takisto ako mladícke dobrodružstvo, príležitosť pochváliť sa pred vrstovníkmi a zapôsobiť na dievčatá. Flirtujú, predvádzajú sa a robia plány behom odbojového cvičenia, bez toho, aby si uvedomovali, že blížiace leto sa stane najťažšou skúškou ich života. Netušia, čo pre nich vojna pripravila.