hobbit.jpg

70 min.
vstupné: 4,- €
Miesto : Kino Fajn

Zahrajko má zajtra narodeniny a Spievanka mu chce spraviť prekvapenie. Na pomoc si pozve deti z nášho sveta. Spolu sa rozhodnú, že mu pripravia oslavu a vyrobia darčeky. Všetko ale tajne, aby Zahrajko nič nezistil. A tak začína dobrodružstvo plné zábavných aj dramatických situácií s úplne novými pesničkami. Deti spoznávajú rôzne povolania cez rozprávkový svet Spievankova a učia sa čo robiť, keď sa niekto zraní, ak horí, alebo ako sa pečie špeciálna buchtová narodeninová torta. Charaktery postáv takto ožívajú vďaka talentu profesionálnych hercov slovenského divadla a filmu. Nový detský filmový muzikál je tu.